23. ročník (školní rok 2010/2011)
Témata ročníku
Soubor otázek a odpovědí z tohoto ročníku (formát *.pdf; stáhnout)
Témata stejná pro dvě kategorie, lišila se pouze obtížností otázek:
-
Kategorie Nejmladší a Mladší
- Užitkové rostliny
- Život v půdě
- Rostliny a jejich orgány
- Vodní ptáci
- Vodstvo České republiky
-
Kategorie Starší a Středoškoláci
- Cykly na Zemi (cyklus C, N, P, S, vody)
- Houby
- Chování zvířat (etologie)
- Naše ryby
- Chráněné rostliny
Vítězné hlídky
- Kategorie nejmladší (3. - 5. ročník ZŠ):
- 1.místo: Jan Hladík, Jakub Hes, Jan Hes (ZŠ Chýnov)
- 2.místo: Adéla Čiháková, Anežka Zywczková, Monika Papežová (ZŠ Chýnov)
- 3.místo: Petr Velát, Kristýna Krámová, Tereza Chladová (ZŠ Choustník)
- 4.místo: Klára Svitáková, David Černohorský, Marek Příplata (ZŠ Tábor - Měšice)
- 5.místo: Vojtěch Frait, Magdaléna Kulíková, šárka Hniďáková (ZŠ Mladá Vožice)
- Kompletní výsledková listina kategorie (formát *.pdf, stáhnout)
- Kategorie mladší (6. a 7. ročník základních škol, odpovídající ročníky gymnázií):
- 1.místo: Jan Novák, Štěpán Hladík, Pavla Maršíková (ZŠ Chýnov)
- 2.místo: Jana Katiličková, Eliška Hrušková, Vít Janů (Gymnázium PdC Tábor)
- 3.místo: Nicole Šáchová, Nikola Mouelová, Tereza Mikušová (Gymnázium PdC Tábor)
- 4.místo: Petra Čechtická, Martina Cábová, Adam Dolejší (ZŠ Malšice)
- 5.místo: Anežka Mostecká, Jana Řičicová, Bára Jiříčková (Gymnázium PdC Tábor)
- Kompletní výsledková listina kategorie (formát *.pdf, stáhnout)
- Kategorie starší (8. a 9. ročník základních škol, odpovídající ročníky gymnázií):
- 1.místo: Karla Soldátová, Vojtěch Dynda, Petr Šmíd (Gymnázium PdC Tábor)
- 2.místo: Václav Kořenský, Radim Plocha, Dan Tichý (ZŠ Chýnov)
- 3.místo: Zuzana Váchová, Jindřich Križan, Vendula Longinová (ZŠ Malšice)
- 4.místo: Stáňa Rakušanová, Kristýna Pekařová (ZŠ Chýnov)
- 5.místo: Monika Langhammerová, Lenka Chladová, Petr Koubek (ZŠ Choustník)
- Kompletní výsledková listina kategorie (formát *.pdf, stáhnout)
- Kategorie středoškoláci:
- 1.místo:Eva Šochová, Veronika Čápová, Diana Ryová (Gymnázium PdC Tábor)
- 2.místo: Robert Vaněk, Tomáš Vančura, Honza Maruška (Táborské soukromé gymnázium)
- Kompletní výsledková listina kategorie (formát *.pdf, stáhnout)